fbpx
Andrzej Podrez

O mnie

administrator sklepów internetowych

Jak pokazuje “Raport z polskich sklepów internetowych” z 2017 roku wykonany na zamówienie firmy Shoper, producenta oprogramowania dla rynku e-commerce, aż 40 % sklepów w Polsce działa nie dłużej niż 1 rok. Tylko 20 % jest w stanie się utrzymać dłużej niż 5 lat. Z czego to wynika?
Z mojego doświadczenia wiem jak działa większość menadżerów nowo powstałych e-biznesów: chcąc szybko osiągnąć sukces wydają już w pierwszych miesiącach masę pieniędzy na reklamę internetową, wszelkiego rodzaju usługi zewnętrzne związane z bieżącą działalnością sklepu i.... przeinwestowują.
Budowanie marki w internecie, działania pro-sprzedażowe nie odniosą żadnego skutku jeżeli trwają kilka miesięcy. Żeby przetrwać potrzebna jest strategia na lata, która przewiduje działania na wielu obszarach a do tego potrzebna jest wiedza i doświadczenie, których początkujący menadżerowie najczęściej nie posiadają.
Dlatego dobrym rozwiązaniem może okazać się zatrudnienie osoby trzeciej, koordynatora - administratora strony internetowej.
Prowadzenie strony internetowej wcale nie musi być drogie, zwłaszcza gdy do współpracy przyjmie się model "na zawołanie". Wtedy Klient nie ponosi stałych kosztów miesięcznych.

  • Zasięg: Wrocław, Dolny Śląsk, Polska
  • e-mail podrezo@wp.pl
  • telefon +48 601 99 12 96
  • pracuję zdalnie, na zlecenie, na godziny

Działania na wielu obszarach

Optymalizacja kodu strony

Optymalizacja kodu strony

Optymalizacja grafiki

Optymalizacja grafiki

Copywriting

Copywriting

Marketing internetowy

Marketing internetowy